Home › Robię drobne kochanie

Robię drobne kochanie

"Robię drobne kochanie ... Megan jest z wami? Nie odpowiedziała jej telefon przez całą ostatnią noc i jestem zmartwiony chory ..." Mówiła martwi i byłem zaskoczony

"Czekaj ... Megan nie ma w domu? Ona ... ona nie była ze mną w nocy" powiedziałem szybko oddanie moje spodnie i koszulę. Jamie spojrzał na mnie zdezorientowany i pobiegł na górę, aby umieścić niektóre ubrania. body-1263068_1280.jpg "O mój Boże! Więc nie była z tobą w nocy!?!" Powiedziała kompletnie spanikował

"Nie martw się, będę się jej domu w godzinę lub tak ... gdybym jej nie znaleźć ... można wszystko policja" Powiedziałem jej, chwytając moje kluczyki od samochodu i działa na zewnątrz. Podobnie jak dostałem swój samochód na zewnątrz z garażu, Jamie zatrzymał mnie i dostał na siedzeniu pasażera. Była ubrana w czarną koszulę i szare spodnie dresowe. Szybko zdjął do domu Kyle'a. Kyle był jedyną osobą na świecie, która nienawidziłem, a teraz jest Kyle i Megan. Był moim konkurencji od dnia, w którym się urodził; w rzeczywistości to właśnie on Byłem dzisiaj boksu. W przeciwieństwie do mnie, on używa sterydów i inne gówna do budowania mięśni i jestem zaskoczony, że nie dostał jeszcze złapać.

"Więc ona była z nim przez całą noc co?" Jamie zapytał i wzruszyłam ramionami. Szczerze mówiąc, nawet nie dbają o Megan już; to jej mama Jennifer, która zawsze była dla mnie taki miły. Ona traktuje mnie jak własnego syna, a ona pewnie kocha mnie bardziej niż Megan.

"Alright Jamie ... ty tu ..." Powiedziałem jej, jak wysiadłem z samochodu.

"Absolutnie nie!" Jamie wysiadł z samochodu i poszedł za mną. Westchnąłem, ale był zadowolony, że jest tam, aby mnie wesprzeć, jeśli coś pójdzie nie tak. Zapukałem do drzwi i czekał na Kyle otworzyć. Po kilku minutach otworzył odrobinę ale zająć drzwi wysyłając go na podłogę.

"Co do cholery!?! Andy, co do cholery tu robisz?" Zapytał Kyle wstał. Jego oczy były przekrwione i mogę powiedzieć, że został narkotyki całą noc. Zerknęłam na salonie i nie zauważył Megan na kanapie zupełnie naga i wczołgał się do pozycji embrionalnej. "Och ... przyszedł, żeby ją ... ją zabrać"

"Kyle co ty kurwa zrobiłeś z nią stało?" Spytałem go w kierunku Megan.

"Nic nie ... ale do cholery jej cipka jest tak mocno ..." Spojrzałem na niego, aby go odnaleźć ogling moją siostrę. "Hi Jamie ... Czy chcesz pójść ze mną dziś wieczorem po skopię ci tyłek braci? Mam zupełnie nowy zapas chwast"

"Kyle wypierdalaj z dala od niej" Odsunął się i patrzył mi odebrać Megan. Otworzyła oczy i spojrzała przerażona, ale gdy dowiedziała się, że to ja, ona uspokoiła. Megan była piękną dziewczyną z ognistym rudymi włosami i pięknymi C pucharowych piersi. Ona ma średnią tyłek i dopasowanie ciała którą pracuje się codziennie.

"Andy ..." Megan przytuliła mnie mocno, jak płakała w moich ramionach. I pogłaskał ją po włosach i pocałował ją w czoło przytulając ją mocno do mojego ciała.

"Chodźmy do domu ..." Powiedziałem jej, i skierował się na zewnątrz. "A Kyle będę pieprzyć cię dziś wieczorem"

On rzeczywiście wyglądał przestraszony przez kilka sekund, a odzyskał panowanie nad sobą i uśmiechnął się do mnie. Jamie za mną z tyłu i mam na tylnym siedzeniu z Megan daje klucze do Jamiego.

"Andy Tak mi przykro ..." Megan krzyknęła opierając głowę na mojej piersi.

"Dlaczego? Dlaczego to zrobiłeś?"

"Nie wiem ... ty zawsze były popularne i słynny ... to jak mam konkurować za poświęcony czas ... każdy lubi cię i jesteś zawsze w centrum zainteresowania ... i zawsze jestem za .. .Kyle ... Kyle powiedział mi, że mnie kocha, a ty mnie nienawidzi .... a ty po prostu używa mnie do seksu ... "Megan krzyknęła i gładził jej włosy faktycznie czujesz się źle dla niej.