Home › Zamknij mordę ty głupia dziwka!

Zamknij mordę ty głupia dziwka!

"Zamknij mordę ty głupia dziwka!" Jamie krzyknęła

"Hej ... to dobrze ... przeszłość to przeszłość ... ale nie możemy kontynuować naszą relację dłużej Megan ... jesteś piękna, mądra, i masz to wszystko w sobie i jestem pewien, że znajdziesz Twój idealny facet ... "powiedziałem jej, a ona zaczęła płakać jeszcze mocniej. Dałem jej koszulę, żeby mogła zakryć piersi i odprowadził ją do domu. Jennifer już czekał na nas na zewnątrz, a pierwszą rzeczą, jaką zrobiła było przytul mnie mocno. Megan zastrzelił mnie wygląd, który powiedział "Do zobaczenia!" couple-731890_1280.jpg "Och Megan ... Gdzie ty kurwa byłeś! Ty pieprzony uziemiona przez całe miesiące ... nie T.V ma nic!" Jennifer wrzasnął i wreszcie uspokoił "Chodź Andy i Ty też Jamie ..."

"Wolałbym nie ..." Powiedziałem Jennifer, a ona spojrzała na mnie zaskoczona

"Dlaczego? Wszystko w porządku?"

"Wszystko w porządku?" Jamie wypluł i ujawnił wszystko Jennifer. Jennifer wyglądała jakby miała zamiar uderzyć Megan, ale zatrzymał ją

"Hey Jen ... chodź ... nie dać jej ciężko, że już mnie zgwałcił ..." Powiedziałem jej, i spontanicznie przytulił Jennifer, która wyglądała szoku "Just Cause Zerwałam z córką nie oznacza że nie przyjdzie do was ... "

"Dziękuję za wszystko Andy ..." powiedziała Jennifer, jak szliśmy z powrotem do samochodu. Jamie patrzył na mnie dziwnie, dopóki nie zapytałem ją dlaczego.

"Nic ... to było bardzo miłe z twojej strony ..." Jamie powiedział i roześmiał się. Pojechaliśmy z powrotem do naszego domu i Katie czekał na nas. Była zupełnie naga, a raz widziała oczy oświetlone. Potem zobaczyłem Jamie i westchnęła.

"Gdzie do cholery idziesz?" Katie zapytała

"Nigdzie nie ... po prostu przejebane swoje mózgi i zabrał mnie po" Jamie powiedział z dumą podkreślając "my" część. Katie wstał i pociągnął mnie ku niej naciskając się przed moim ciele.

"Tak? A on będzie pieprzyć moją cipkę i dupę!"

"Tak? A on mi kurwa cipki, dupy, a moje cycki ... wiecie co? Nie masz cycki!" Jamie odpowiedział, a ja zaczynam się wkurzył.

"Jesteś pieprzonym blond bez fucking-

"Alright Jestem zmęczony zarówno swojej bzdury ... na pewno nie jestem zabawką wy walczyć! Jestem twoim bratem i myślę, że faceci są po prostu używa mnie do seksu, tak jak Kyle używał Megan ... a jeśli ta walka nadal to ja nie chcę być powodem tej rodziny będzie rozdarte ... "powiedziałem pieszo w kierunku schodów. Obaj spojrzeli na siebie i pobiegł za mną owijając swoje ramiona wokół mnie. Obaj ucałował oba policzki i roześmiał się.

"Jesteśmy bardzo przykro Andy ... uczyńmy ją do siebie" Katie powiedział uruchomiony ręce w kierunku mojego krocza.

"Och, nie ty nie! Mam mecz bokserski dzisiaj i muszę moje płynów ..." Powiedziałem im, jak uciekł z ich przyczepność. Obaj zmarszczył czoło i pobiegł za mną po schodach.

"Andy? Czy jesteś gotowy?" Joe zapytał mnie. Był kilka cali krótsza niż mnie, ale co najmniej 50 funtów cięższy ode mnie. Kładę moje rękawiczki i wziął kilka szturcha. To jest to; to jest ten moment czekałem na. Muszę pokazać Kyle kto to kurwa jest prawdziwy bokser. Szybko pracował nad planem gry i spojrzał na Kyle'a, był nieco większy ode mnie, ale powolna jak skurwysyn. Wiedziałem, że mogę zabrać go w dół i zajęło to wytrzymałość i szybkość. Było około 500 osób w koronie i wreszcie zauważony moje dwie siostry i mamę. Ona zazwyczaj nie pokazuje się na moich meczów, ale moja siostra musi ją przekonać. I machnął na nią i machnęła na mnie. Kyle widział to i podszedł do mnie